Teşekkür

Web Sitemizin bugün bu hâle gelmesinde yardımcı olan en başta Teşekkür etmem gereken iki güzel insan var: Bu Kur’an Mealimizi sitemizden okuyarak EMEĞİ GEÇENLERE HAYIR DUA’da bulunanların tüm duaları bu güzel insanlarla birlikte DUA EDEN TÜM İYİ İNSANLARA da gitsin dileğiyle.

Bu site ve büyük bir çaba ile hazırladığımız KUR’AN MEALİMİZ; tüm İnsanlığın hidâyetlerine/Rablerine yönelişine vesile olsun duasıyla 🤲

Çalışmak/hizmet/kulluk bizden başarı/dileyeni hidâyete ulaştırmak Allah’tan 🤲

Mustafa ÇAVDAR Abime Sitemize sağladığı katkıdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Ömrünü Kur’an’ın Anlaşılmasına adayan bu güzel insana Yüce Rabbim sağlık afiyet ve iman üzere geçireceği bir ömür lütfeyleyip ikrâm etsin (Amin).

Bir başka güzel insan ise (yine Mustafa Çavdar Abimin referansıyla tanıştığım) Kıymetli Kardeşim Mesut GÜREL; sadece ve sadece Allah’ın rızasını gözetip, gecesini gündüzüne katarak yaklaşık 2 aydır titizlikle üzerinde çalıştığı Sitemizi bugünkü duruma/güzelliğe getirdi. Ne yapsam hakkını asla ödeyemem. Yüce Rabbim sağlık afiyetle ailesinin ve çocuklarının başında tutsun ve yine duam odur ki; her iki güzel insanın dünya ve ahiretini (ecirlerini kat kat vererek) mamur eylesin. (Amin).

Kur’an Mealimizde yaklaşık 40 yılı aşkın bir zamandır yaptığım araştırma ve çalışmalarımda: Ülkemizde ve Dünyamızda Kur’an’ı doğru anlamak, doğru anlatmak, doğru tatbik etmek isteyen yüzlerce insanımızın katkıları vardır. Kur’an’ın anlaşılması adına taş üstüne taş koyan herkese teşekkür ederim.

İTHAF VE DUA

Şu an bu Eser’i okuyup dua yollayan tüm kıymetli okuyucularımın kalbi dualarına müteşekkirim; Ana-Babamın üzerimdeki haklarının karşılığını Rabbimden dilerim. Rahmetli Canım Annem Münevver TÜRKMEN ve Canım Babam Hasan TÜRKMEN ’in aziz hatıralarına ithaf olunur! Yüce Rabbim ilâhi dergâhında kabul buyursun (Amin).

Saygılarımla,
Kur’an Meali Editörü

SADIK TÜRKMEN
(Bilgi İşlem Mühendisi)

23 Ekim 2023